#12 Angelina Meijer – Mien Plek In Mestreech
Als ze op zondag de markt op loopt, gaat Angelina Meijer eerst even naar Grand Eétcafe De Vrede voor een kop koffie. Dit is haar moment voordat ze aan het werk gaat. Een minuutje verderop is de winkel waar ze werkt. Vanuit Rousseau Chocolade kijkt ze op de markt en het stadhuis.
Ze houd van de gezellig en het contact met de mensen. Voor haar is de markt een grote familie. Op woensdag en vrijdag als de warenmarkt er is komt Richard Koch van D’n Dolle Dries in de winkel langs met een drankje, op deze dag gaat Richard bij de marktlui en de winkels aan de Markt langs, een traditie waarvan Angelina geniet.
“Es iech de merret op loup, daan veul iech ’t leve in Mestreech.”
Carnaval op de Markt heeft voor haar een grote betekenis. Hier heeft ze haar liedjes gezongen bij het uitroepen van de nieuwe prins. Op z’n moment er te staan en al die mensen die er een groot feest van maken, dat vindt ze een eer, dat vindt ze geweldig. Angelina kijkt op en zegt: “Es iech de merret op loup, daan veul iech ’t leve in Mestreech.”
Wat is jouw plek in Maastricht?
Je bent van harte welkom met jouw verhaal over jouw plek.
Stuur een mailtje en ik neem contact met je op.
maastricht@hermenbuurman.nl






